Szybkie wyszukiwanie...

Witamy Cię serdecznie na naszym blogu!

 

Nazywam się Sandra Mościcka-Wójciak. Zawód radcy prawnego wykonuję od 2016 roku. Moje zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół prawa umów w obrocie gospodarczym, prawa dla e-commerce, prawa IT i nowych technologii  oraz ochrony danych osobowych, a więc „słynnego” ostatnio RODO 🙂

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w firmach budowlanych, gdzie zajmowałam się obsługą prawną wielomilionowych kontraktów budowlanych. Pracowałam również w jednej z największych kancelarii radców prawnych w Rzeszowie, w której zajmowałam się obsługą prawną przedsiębiorców.

Odkąd pamiętam zawsze chciałam być prawnikiem, dlatego to czym zajmuję się zawodowo robię z pasją i zaangażowaniem. Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, a w każdej sytuacji można znaleźć rozwiązanie.

W wolnych chwilach czytam powieści kryminalne z misternie zbudowaną intrygą, ćwiczę jogę lub jeżdżę na rowerze. Uwielbiam dobre kino i podróże, które są największą pasją mojej rodziny.

Posługuję się językiem angielskim, w tym terminologią prawniczą – posiadam certyfikat TOLES na poziomie Higher. Posiadam czwarty stopień menadżerski IPMA  -D.

 

Nazywam się Anna Zakrzewska, jestem radcą prawnym, absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując od 2007 r. w jednej z największych kancelarii radców prawnych w Rzeszowie początkowo jako prawnik, a po zdaniu egzaminu radcowskiego w 2018 r. jako radca prawny.

Podczas swojej praktyki zawodowej zajmowałam się głównie obsługą prawną przedsiębiorców. W szczególności pod kątem tworzenia, organizacji i obsługi spółek, ale także sprawami z zakresu prawa cywilnego.

Interesują mnie zagadnienia prawa własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii.

Mam otwartą głowę na nowe pomysły i zawsze staram się kierować przede wszystkim „ludzkim” podejściem do każdej sprawy. Wynika to zapewne z zamiłowania do psychologii.

Cenię sobie ludzi świadomych posiadających w życiu cel i pasje.

W wolnym czasie podróżuje i aktywnie spędzam czas na dwóch kółkach. Moją miłością obok wspaniałego męża i dwóch uroczych córek są Włochy.

                                                         Posługuje się biegle językiem angielskim oraz językiem włoskim w stopniu podstawowym.